logo
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 692.

USŁUGI PRALNICZE

CZYSZCZENIE CHEMICZNE

CZYSZCZENIE CHEMICZNE

PRALNICZE

 • Przy użyciu sprzętu przyjaznego dla środowiska
 • Z zastosowaniem metod odpowiednich dla każdego rodzaju włókien, zgodnie z technologią nadążającą za dynamicznym rozwojem branży tekstylnej

Czytaj więcej

PRANIE WODNE

PRANIE WODNE

PRALNICZE

 • Przy użyciu metod bezpiecznych dla odzieży
 • Skuteczne usuwanie plam dzięki zastosowaniu optymalnej techniki
 • Ochrona delikatnych włókien przy użyciu delikatnych środków
 • Ubrania pachnące świeżością najlepszych płynów do płukania.

Czytaj więcej

MAGLOWANIE

MAGLOWANIE

PRALNICZE

 • Doskonała jakość maglowania
 • Z zastosowaniem systemu pomiaru wilgotności bielizny
 • Maglowanie w temperaturze 80-180oC
 • Równoczesna dezynfekcja i odkażanie
 • Usługa maglowania polecana dla:
 • bielizny pościelowej

  bielizny stołowej

  bielizny fasonowej

Czytaj więcej

PRASOWANIE

PRASOWANIE

PRALNICZE

 • Ręczne prasowanie przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod
 • Staranne wykańczanie
 • Innowacyjny sprzęt
 • Ciągłe ulepszanie technik prasowania

Czytaj więcej

FORMOWANIE

FORMOWANIE

PRALNICZE

Dzięki zastosowaniu manekina parowego przeznaczonego do prasowania i formowania m.in. kurtek, płaszczy, marynarek czy żakietów nadajemy odzieży odpowiedni kształt. Wyposażone m.in. w regulatory: pary, pary-powietrza, nadmuchu gorącego powietrza oraz nadmuchu zimnego powietrza urządzenie sprawia, że poddana temu zabiegowi odzież odzyskuje idealny fason i formę.

Czytaj więcej

CZYSZCZENIE ODZIEŻY SKÓRZANEJ

CZYSZCZENIE ODZIEŻY SKÓRZANEJ

PRALNICZE

Do czyszczenia odzieży skórzanej używamy profesjonalnych środków i technologii. Dzięki zastosowaniu prania na sucho przywracamy pierwotny wygląd garderoby.

Czytaj więcej

POPRAWKI KRAWIECKIE

POPRAWKI KRAWIECKIE

PRALNICZE

Ekopral oferuje swoim klientom usługi poprawek krawieckich. W krótkim czasie rękawy w marynarce lub nogawki w spodniach zostaną skrócone, guziki przyszyte, zamek wymieniony na nowy a my będziemy mieli więcej czasu.

Czytaj więcej

CZYSZCZENIE ODZIEŻY ROBOCZEJ

CZYSZCZENIE ODZIEŻY ROBOCZEJ

PRALNICZE

Dbając o dobry wizerunek firm i instytucji oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prania i czyszczenia odzieży pracowników - wszelkiego rodzaju odzież wierzchnią, ubrania robocze, uniformy oraz rzeczy i tkaniny firmowe. Ofertę kierujemy do instytucji oraz firm produkcyjnych i usługowych w tym do: hoteli, restauracji, banków ...

Czytaj więcej

ODPLAMIANIE

ODPLAMIANIE

PRALNICZE

 • Przy użyciu specjalnych środków opracowanych przez najlepszych ekspertów na świecie
 • W pełni profesjonalne dzięki regularnym szkoleniom pracowników

Czytaj więcej

APRETURA

APRETURA

PRALNICZE

APRETURA to proces uszlachetniania i wzmocnienia tkaniny. W wyniku nałożenia cienkiej powłoki specjalnego środka na tkaninę podczas końcowej obróbki odzieży po praniu wodnym lub czyszczeniu chemicznym w znacznym stopniu przywracamy odzieży pierwotny wygląd i fason.

Czytaj więcej

IMPREGNACJA

IMPREGNACJA

PRALNICZE

IMPREGNACJA to usługa której główną zaletą jest ochrona naszej odzieży przed deszczem, wilgocią oraz nadmiernym brudzeniem. Impregnacja stanowi rodzaj ekranu ochronnego przed działaniem czynników zewnętrznych.

Czytaj więcej

KROCHMAL

KROCHMAL

PRALNICZE

Obrusy, serwety, bielizna pościelowa, a nawet koszule idealnie wykrochmalone w pralni Ekopral stają się przyjemne w dotyku, ładniej się układają, a tkanina dłużej wygląda świeżo.

Czytaj więcej

ANTYMOLE

ANTYMOLE

PRALNICZE

AntyMOLE to usługa chroniąca odzież przeciwko molom. Usługa polega na nałożeniu cienkiej powłoki specjalnego środka na tkaninę podczas końcowej obróbki odzieży po praniu wodnym lub czyszczeniu chemicznym, która skutecznie odstraszy szkodniki.

Czytaj więcej

ANTYROZTOCZA

ANTYROZTOCZA

PRALNICZE

AntyROZTOCZA to innowacyjna usługa przeznaczona przede wszystkim dla alergików. Usługa polega na nałożeniu cienkiej powłoki specjalnego środka na tkaninę podczas końcowej obróbki odzieży po praniu wodnym lub ...

Czytaj więcej

CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN

CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN

PRALNICZE

Dywany poddawane są wieloetapowemu procesowi czyszczenia (wszystkie stosowane środki odplamiające i piorące dobieramy odpowiednio do rodzaju i właściwości włókien oraz rodzaju zabrudzeń). Możecie Państwo zamówić również usługi dodatkowe dedykowane specjalnie dywanom i wykładzinom takie jak: ELIMINACJA ROZTOCZY, IMPREGNACJA, USUWANIE SIERŚCI, USUWANIE ZAPACHÓW (mocz), OZONOWANIE (odgrzybianie, dezynfekcja (usuwanie drobnoustrojów, roztoczy, dezodoryzacja (trwałe usuwanie zapachów)). Po serii zabiegów pielęgnacyjnych czysty dywan trafia do rąk naszego Klienta. Etapy czyszczenia dywanów: • Sprawdzamy konstrukcję i rodzaj włókien oraz charakter i rodzaj zabrudzeń (plam), aby dobrać najbardziej optymalne środki piorące podczas kolejnych etapów. • Trzepanie mechaniczne i odkurzanie. Automat trzepiący bez trudu usunie z dywanu piasek, sierść, włosy i inne nierozpuszczalne zabrudzenia. Bardzo dokładnie odkurzamy runo i osnowę. • Pranie wstępne. Mechaniczne pranie wodne. Przy pomocy profesjonalnej pralnicy do dywanów. Dywany poddawane są kąpieli wodnej z dodatkiem specjalnych środków piorących i rozpuszczających zabrudzenia • Pranie zasadnicze. Szorowanie. Przy pomocy Szorowarki pierzemy wierzch i spód dywanu (runo i osnowę) aż do osiągnięcia idealnego efektu. • Płukanie i wirowanie. Podczas płukania strumień wody usuwa pozostałości środków piorących oraz resztki brudu. Następnie zwinięty w rulon trafia do mechanicznej wirówki. Podczas wirowania usuwane jest 95% wody. • Suszenie. 5% wilgotności dywanu dosuszamy w specjalnym pomieszczeniu (suszarni) o odpowiedniej temperaturze i wilgotności, która jest kontrolowana. • Obróbka końcowa. Kontrola jakości. Jeszcze raz odkurzamy dywan, układamy runo (czeszemy) w jednym kierunku i przeprowadzamy dokładną kontrolę jakości. Jeśli jest wszystko w porządku to dywan jest zwijany i gotowy do przekazania Klientowi. Twoje dywany polecają Ekopral.

Czytaj więcej

PAKOWANIE

PAKOWANIE

PRALNICZE

 • Opakowania foliowe nadające się do recyklingu
 • Pakowanie w praktyczne i ergonomiczne rękawy foliowe dostosowane do długości odzieży w celu jak najlepszej ochrony podczas transportu.

Czytaj więcej

ZNAKOWANIE ODZIEŻY

ZNAKOWANIE ODZIEŻY

PRALNICZE

To usługa polegająca na trwałym wprasowaniu zadrukowanej etykiety w tkaninę odzieży roboczej, ochronnej lub firmowej w celu prawidłowej identyfikacji przez jej użytkownika. Dobra jakość etykiet i niespieralność tuszu barwiącego gwarantuje wysoki poziom usługi i długą odporność na przemysłowe procesy prania odzieży. Miękka, mocna taśma etykiet zapewnia doskonałe przyleganie do tkaniny. Etykiety zadrukowane są przy użyciu drukarki termotransferowej.

Czytaj więcej

Adres stopka

Kontakt

87-100 Toruń
ul. Leona Szumana 7

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 7:00-20:00
     sob. 7:00-15:00

Punkty Pralnicze

 

788 938 737

 
.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

newsletter / social

Dołącz do nas na:

Zamów newsletter

Polityka cookie

Copyright © 2024. Ekopral. projekt i wykonanie www.pollyart.pl